Ciągle ulepszamy i rozwijamy nasz sprzęt video. Wideo FullHD nagrywamy za pomocą aparatów Canon 60d i 5d (rozszerzonymi przez Magic Lantern) z zestawem jasnych obiektywów od rybiego oka do tele.

techniki video

Jako oświetlenia używamy najczęściej światła naturalnego (zastanego) z blendą i wzmocnionego światłem LED. Statycznie używamy też świateł studyjnych, blend, softboxów – w razie potrzeby również z akumulatorem w terenie.

Nagrania studyjne

Dysponujemy blue-screenem, tłami fotograficznymi na przenośnym stelażu oraz zestawem mikrofonów i rekorderów do nagrań audio doskonałej jakości. Możemy oświetlić całą postać, podłożyć dowolne tło (również animowane) i nagrać dźwięk w studyjnej jakości.

Wykłady, konferencje

Wykłady nagrywamy z min. 2 kamer, aby były ciekawe dla widza. Dźwięk podpinamy bezprzewodowo na mówcy, dzięki czemu słychać go czysto i bez pogłosu sali.

Promo video, relacje, dokumentacja

Twój film będzie inaczej odbierany, kiedy będzie zawierał filmowe ujęcia, przesuwającą się kamerę, nietypowe perspektywy. Do dyspozycji mamy liczne techniki video dostępne tylko przy użyciu sprzętu filmowego:

  • stabilizację obrazu (Gini rig, Fig rig, steadycam),
  • follow focus
  • slider i mini-jazdę
  • mini-kran kamerowy

Wszystkie dodatki

Na życzenie mamy dostęp do dodatkowych specjalistów i sprzętu. Jeśli potrzebujesz zrobić make-up, zatrudnić statystów czy wypożyczyć dodatkowy sprzęt – daj znać. Mamy te kontakty.

Nasz sprzęt oferujemy również na wynajem.